Uč (se) efektivně a zábavně!

Vytvoř zábavnou hru, ze hry turnaj, pošli na něj odkaz kamarádům, studentům nebo kolegům a poměřte v turnaji síly. Kdo toho ví víc a vyhraje? Aplikace je komplet ZDARMA a v češtině. :) 


Počet hráčů: 2 943
Počet úloh: 11 780

Úlohy, co tě budou bavit. Vyzkoušej si:

Arrow

Zahraj si hry vytvořené jinými hráči!

  1. Násobíme, dělíme - Kamila Sokolíková
  2. Chemické prvky - Martina Tóthová
  3. informatika tipovačka - Lucie Svobodová
  4. Větné členy opakování - Lenka Žemberyová
  5. Chemická reakce - Barbora Kolafová
  6. Země, národnosti a jazyky - Lída Whiteside
  7. Život a vláda Marie Terezie - Elen
  8. Zlomky - Teika22
  9. Doplňování tvarů podst.jm. - Lenka Kubečková
  10. Matematika 6.B - Veronika Beličková
  11. Úvod do informatiky - Zdenek
  12. Žahavci a ploštěnky  - Eva Požárová
  13. CO JE NA OBRÁZKU?  - Lenka Votrubcova
  14. Vyřeš zadané úkoly. Na konci získáš druhou číslici ke kódu, abys odemkl(a) zámek. - Martina Nováková
  15. Pohádka - Helena
  16. Kyseliny kolem nás - Martina Fialková
  17. Poznávačka: ptáci ČR - zimní - Markéta Maky-Orel Machová
  18. Druhy přísudků - Pajik CZ
  19. Chytáky tvrdé Y po V - Jarošík
  20. Porovnávání zlomků - DvDíčko
  21. Psaní velkých písmen - Alexandra Vavrošová
  22. Vyjmenovaná slova po B - Barbora
  23. PROCVIČOVÁNÍ I/Y VYJMENOVANÁ SLOVA - Teika22
  24. Osová souměrnost ZŠ - Veronika Beličková
  25. Brésil - nomenclature - Lucie Koudelková
  26. GOTIKA - Markéta Hrubá
  27. BAROKO U NÁS  - Markéta Hrubá
  28. Hádání vyjmenovaných slov - Michal Metelka
  29. Daně a podnikání  - Marek Dvořák
  30. Česká přísloví - Kristián Thomas
  31. Australia - Pavel Drobek
  32. AJ4 prostý čas přítomný - otázky - Lucie Molyneux-Dickinson
  33. Dni v týdnu.Názvy měsíců. Roční období - Anastasia
  34. IT test - informatika - Tobiáš Vrána
  35. Matematika - sčítání do 15 - Veronika Veselá
  36. Teplota - Tereza Kasíková
  37. Sčítání a odčítání do 20 - Miroslava Leszková
  38. Literární teorie - Sandra Krausová
  39. Česká a světová poezie počátku 20. století - Iveta Wrobelová
  40. Angličtina 3. třída - Jitka Svozílková
  41. Četba slov   - Marie Lysáková
  42. Shoda podmětu s přísudkem. (Přesuň panáčka ke správné odpovědi) - Martina Kolářová
  43. Doplň správný tvar zájmena "JÁ".  - Jan Kopecký
  44. Jihočeský kraj - Daniela Kalhousová
  45. Dělení se zbytkem - Věra Vodičková
  46. Historie a stavba atomu - Martina Tóthová
  47. Chemické reakce - Martina Tóthová
  48. Řazení slovních druhů - Deniska Zemánková
  49. Trávicí soustava člověka - Vendy Podzimková
  50. Měkkýši - plži, mlži, hlavonožci - Renáta Hovoříková Svobodová
  51. PŘÍSLOVEČNÉ URČENÍ PODMÍNKY, PŘÍPUSTKY, ÚČELU A PŘÍČINY. - Jana Frýbertová
  52. ČESKÁ LITERATURA PO ROCE 1945 (společenská situace) - Iveta Wrobelová
  53. Vikingové  - Katka Štěpaníková
  54. SLOVNÍ  DRUHY  - Janula Kiziridisová Latýnová
  55. ČICH, CHUŤ, HMAT - Kateřina Ševčíková
  56. Sousloví, synonyma, antonyma, homonyma - Hana Drobková
  57. Česká republika - 5. třída - vlastivěda - Jitka Svozílková
  58. JAZYKOVÉ PROSTŘEDKY - Nela Vítková
  59. První světová válka - Sandra Krausová
  60. Žahavci - Delfín Růžový
  61. 2. světová válka  - Štěpánka Tomanová
  62. Amerika - státy - LinguaUniversal
  63. L'eau sur la Terre - Jakub Vávra
  64. M - sčítání do 5 - Katerina Ryšková
  65. Opakování pravopisu zájmen a číslovek - Adriana Šarmírová
  66. ŘÍMSKÁ ČÍSLA (1.stupeň ZŠ) - Martina Havlíková
  67. Velká písmena - Anna Stollová
  68. Značky prvků - Martina Fialková
  69. Dělení se zbytkem - Věra Vodičková
  70. HLÁSKOSLOVÍ - Iveta Wrobelová
  71. Přísudek - Veronika
  72. AJ 3 - pořádek slov ve vĕtĕ - Alena
  73. Können - Martina Rybářová
  74. Přijímačky, video 2 - vyjmenovaná slova po B - Tomas Ficza
  75. Písemné sčítání a odčítání - DvDíčko
  76. Počítání do 1000  - LinguaUniversal
  77. DRUHY VEDLEJŠÍCH VĚT - Lena
  78. Přídavná jména - Michaela Bernhardová
  79. Pravopis přídavných jmen - Petra Horčičková
  80. Procvičování slovní zásoby 7. lekce + nové fráze. - Julie Nedělová
  81. GEOLOGICKÉ DĚJE II - David Kalousek
  82. GEOLOGICKÉ DĚJE - David Kalousek
  83. ALKOHOLY - Pavla Čermáková
  84. Podstatná jména ROD  - Martina Havlíková
  85. PRAVOPIS y/i - 7. ročník  - Janula Kiziridisová Latýnová
  86. Vedlejší věty - Hana Drobková
  87. Kontrola znalostí - Anastasia
  88. Sčítání do 100 - Irena Marvanová
  89. Poznávačka: ptáci ve městě - Markéta Maky-Orel Machová
  90. deriváty uhlovodíků - Eliška Cvingráfová
  91. Porovnávání čísel do 10 000 - Marta Kočí
  92. Sčítání a odčítání do 5 - Jitka Hégrová
  93. Numeralien bis 1 000 000 - Radka Kreibichová
  94. Informatický test - Filip Svanda
  95. Bajky - Zuzana Zítková
  96. Zájmena - Pavel Drobek
  97. SITUATIONEN - Zuzana Raiserová
  98. Druh přísudku - Martina Kolářová
  99. Typografie - Pavlína
  100. Nastavení fotoaparátu  - Marek Dvořák

Vytvoř hru a sdílej ji na hodině, přednášce nebo firemním školení! 

  • Vytvoř hru na téma, co máš rád/a   
  • Tvorba hry trvá chvíli, cca 3-5 minut
  • Ve hře využij různé typy úloh jako panáček, seřazovačka, doplňovačka a další! 
  • Hra můžeš snadno sdílet nebo vložit na jiný web stejně, jako se vkládá YouTube video
  • Hru dej na svém profilu viditelnou buď všem nebo jen těm, kterým dáš odkaz  
  • Aplikace je kompletně ZDARMA  
Co o aplikaci říkají učitelé?

Síň slávy TOP hráčů

Týdenní žebříček:

  1. Dana Haková: 84 bodů
  2. Tereza Krulikovská: 70 bodů
  3. Naděžda Pehalová: 35 bodů
  4. Viky Gutlingova: 33 bodů
  5. Julie Marečková: 25 bodů

Celkový žebříček:

  1. Markéta Štefková: 2276 bodů
  2. Monika Vrhelová: 1259 bodů
  3. Marek Dvořák: 1204 bodů
  4. Alexander Měsíček: 824 bodů
  5. Eva Mikula: 809 bodů